E-Wokanda
Sygnatura | Data | Sala | Wydział | Skład orzekający | Status |
---|---|---|---|---|---|
I C 345/23 | 2024-04-24 15:00 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
I Ns 576/23 | 2024-04-24 14:00 |
V | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
III Nsm 47/24 | 2024-04-25 10:40 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I C 9/23 | 2024-04-24 10:30 |
V | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
II W 395/23 | 2024-04-23 13:45 |
V | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
III RNs 40/23 | 2024-04-23 14:40 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I C 280/23 | 2024-04-26 10:00 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
I Ns 287/23 | 2024-04-26 12:30 |
o | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
II W 379/23 | 2024-04-23 13:00 |
V | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
I C 10/23 | 2024-04-24 10:00 |
o | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
III Alk 27/23 | 2024-04-25 14:30 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I Ns 467/22 | 2024-04-24 12:30 |
V | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
I Co 55/24 | 2024-04-26 12:00 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
I Ns 96/24 | 2024-04-24 10:00 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
I C 371/23 | 2024-04-24 09:30 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
II K 69/24 | 2024-04-23 09:45 |
VIII | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
III RNs 50/24 | 2024-04-25 10:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I Ns 84/24 | 2024-04-23 15:00 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
II W 273/23 | 2024-04-23 14:30 |
V | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
I C 46/24 | 2024-04-24 15:00 |
V | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
I Ns 66/23 | 2024-04-23 14:00 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
III Nsm 33/24 | 2024-04-25 14:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III Opm 19/22 | 2024-04-25 14:30 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I Ns 118/23 | 2024-04-24 09:00 |
V | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
I C 257/23 | 2024-04-23 14:30 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
III Opm 1/21 | 2024-04-23 14:50 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III Nsm 48/24 | 2024-04-25 13:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III RNs 49/24 | 2024-04-25 13:30 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III Nsm 51/24 | 2024-04-25 12:30 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I Ns 17/24 | 2024-04-26 09:40 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
II K 89/24 | 2024-04-25 10:00 |
VIII | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
II K 405/23 | 2024-04-23 10:00 |
IV | II Wydział Karny | SSR Anna Konieczny | |
III Nsm 185/23 | 2024-04-23 12:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
II K 91/23 | 2024-04-23 13:00 |
IV | II Wydział Karny | SSR Anna Konieczny | |
II K 63/24 | 2024-04-23 09:00 |
VIII | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
III Nsm 34/24 | 2024-04-23 13:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I C 117/23 | 2024-04-26 11:30 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
III Nsm 119/23 | 2024-04-23 09:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I C 32/24 | 2024-04-24 15:20 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
III Nsm 42/24 | 2024-04-25 11:20 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I C 37/23 | 2024-04-23 09:00 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
II K 551/23 | 2024-04-23 14:00 |
IV | II Wydział Karny | SSR Anna Konieczny | |
II K 319/23 | 2024-04-25 13:00 |
VIII | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
II K 16/22 | 2024-04-24 09:00 |
VI | II Wydział Karny | SSR Monika Olszewska | |
III Nsm 46/24 | 2024-04-25 09:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III RNs 51/24 | 2024-04-25 12:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
II K 114/24 | 2024-04-24 13:15 |
VI | II Wydział Karny | SSR Monika Olszewska | |
I C 265/22 | 2024-04-23 13:00 |
III | I Wydział Cywilny | SSR Adam Supeł | |
I C 172/23 | 2024-04-24 10:30 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska | |
III Opm 4/16 | 2024-04-25 14:45 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
II Kp 29/24 | 2024-04-23 11:30 |
VIII | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
II K 71/24 | 2024-04-23 11:00 |
VIII | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
I Ns 74/24 | 2024-04-24 15:15 |
V | I Wydział Cywilny | SSR Monika Charatynowicz | |
III Nw 7/21 | 2024-04-23 14:50 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III RC 114/23 | 2024-04-23 10:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
III RC 12/24 | 2024-04-23 14:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
II W 350/23 | 2024-04-23 12:00 |
V | II Wydział Karny | SSR Katarzyna Maglewska | |
III Alk 54/22 | 2024-04-23 15:00 |
VII | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | SSR Marek Szczepanik | |
I Ns 571/23 | 2024-04-26 10:00 |
III | I Wydział Cywilny | As. SR Anna Dadura-Kwasiborska |