Sąd Rejonowy w Węgrowie

Aktualnie znajdujesz się na:

E-Wokanda

Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

141
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
I Ns 632/23 2024-02-27
15:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 542/23 2024-03-06
14:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 601/23 2024-03-05
13:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I C 252/23 2024-03-06
15:20
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
III Nkd 79/23 2024-02-27
12:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 157/23 2024-02-27
14:15
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II W 117/23 2024-02-29
10:00
V II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
II K 205/23 2024-02-27
13:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 192/23 2024-02-28
12:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 337/23 2024-03-05
12:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 96/23 2024-02-28
15:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
III RC 153/23 2024-02-27
13:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 154/23 2024-02-27
10:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 502/23 2024-03-05
10:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I Ns 310/23 2024-03-05
12:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 400/22 2024-03-06
10:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 156/23 2024-02-28
10:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 41/23 2024-02-29
12:45
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 5/23 2024-03-05
10:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
III RC 8/24 2024-02-29
13:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 626/23 2024-02-27
10:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 274/23 2024-03-06
15:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II W 297/23 2024-03-06
14:30
II II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
III Nsm 244/23 2024-02-27
13:15
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 8/24 2024-03-05
09:45
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
II K 530/23 2024-02-28
10:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 21/24 2024-03-06
09:45
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 160/20 2024-03-06
12:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 478/23 2024-03-06
11:30
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 47/23 2024-03-04
14:50
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 11/24 2024-02-28
14:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
III Nkd 64/23 2024-02-27
14:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 156/23 2024-02-29
12:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 374/23 2024-02-27
10:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 302/22 2024-03-05
10:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 97/23 2024-03-06
15:50
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Co 2/24 2024-03-04
15:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 562/23 2024-02-28
13:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
III Nsm 189/23 2024-02-27
09:45
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 12/24 2024-02-27
14:10
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 536/23 2024-03-05
14:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I C 248/23 2024-02-27
11:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 216/23 2024-03-05
12:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 474/23 2024-02-27
13:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I Ns 373/21 2024-03-05
14:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 350/23 2024-02-27
10:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 630/23 2024-03-05
14:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 511/23 2024-03-05
13:45
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I Ns 347/23 2024-03-06
13:40
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 322/23 2024-02-27
14:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II Ko 2/24 2024-02-27
14:30
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
II K 365/23 2024-03-04
09:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 343/23 2024-03-05
12:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I C 236/23 2024-03-06
12:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Co 56/24 2024-03-01
12:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 545/23 2024-02-28
12:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 567/23 2024-02-28
14:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 613/23 2024-03-04
13:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II W 1/23 2024-02-27
15:00
V II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 336/23 2024-02-28
11:30
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 9/24 2024-02-27
12:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 456/23 2024-02-27
14:15
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 4/24 2024-02-27
14:15
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I Ns 44/22 2024-02-27
09:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
III Nsm 12/24 2024-02-29
14:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 405/23 2024-02-27
10:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
III Opm 4/16 2024-02-29
14:50
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 535/23 2024-02-29
14:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 276/23 2024-02-27
14:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 13/24 2024-02-27
14:15
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 553/23 2024-03-06
09:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
III RC 30/23 2024-02-29
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 287/23 2024-02-28
14:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 453/23 2024-03-04
11:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 283/22 2024-03-06
15:15
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 450/22 2024-02-28
09:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I C 234/23 2024-02-28
09:40
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 357/23 2024-03-06
15:10
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II W 340/23 2024-02-29
10:20
V II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I C 258/23 2024-02-28
09:20
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 328/23 2024-03-06
10:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 514/22 2024-02-28
10:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 10/24 2024-03-05
12:45
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
II Ko 1/24 2024-02-27
09:30
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
II K 546/23 2024-03-06
13:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 11/23 2024-02-27
09:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II W 94/23 2024-03-06
15:00
VII II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 257/23 2024-02-27
13:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 254/23 2024-02-28
15:10
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 423/23 2024-03-04
11:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 15/24 2024-03-06
15:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 593/23 2024-02-28
15:20
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 291/23 2024-03-06
15:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 552/23 2024-03-04
14:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 371/22 2024-03-06
14:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
III RNs 10/24 2024-02-27
12:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I C 237/22 2024-03-06
11:45
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 225/23 2024-03-05
09:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 520/23 2024-02-29
09:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II Kp 18/24 2024-02-27
12:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 547/23 2024-02-27
15:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 370/23 2024-03-06
11:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II Kop 23/23 2024-03-05
13:30
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
II K 482/23 2024-03-06
13:45
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 355/23 2024-03-04
10:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 628/23 2024-02-27
13:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 193/23 2024-02-27
14:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 596/23 2024-02-27
09:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III Alk 42/22 2024-02-27
14:50
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 501/23 2024-02-29
11:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 569/23 2024-02-27
10:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 249/23 2024-03-05
13:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 496/23 2024-03-04
09:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II W 257/23 2024-02-29
10:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III RC 7/24 2024-02-29
14:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 571/23 2024-02-27
11:15
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 123/23 2024-03-06
13:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 9/24 2024-03-05
12:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I Ns 14/24 2024-03-05
14:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III RC 6/24 2024-02-27
11:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 504/23 2024-02-27
14:20
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 510/23 2024-03-05
11:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I Ns 635/23 2024-02-27
09:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
III RC 114/23 2024-02-29
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 636/23 2024-02-27
14:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 172/16 2024-03-05
13:20
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 324/23 2024-02-28
11:20
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 542/23 2024-02-28
10:40
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 610/23 2024-03-06
11:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 565/23 2024-02-27
13:30
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
III Nsm 8/24 2024-02-27
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II Kp 9/24 2024-02-29
10:15
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 117/23 2024-03-06
10:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 622/23 2024-02-28
13:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 471/23 2024-03-06
13:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II Kop 12/23 2024-02-29
10:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 8/24 2024-03-05
15:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Co 754/23 2024-02-28
15:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 315/23 2024-02-27
14:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 564/23 2024-03-06
11:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 25/24 2024-03-05
09:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
do góry