Sąd Rejonowy w Węgrowie

Aktualnie znajdujesz się na:

E-Wokanda

Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

167
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
II W 389/23 2024-04-10
13:00
II II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 26/21 2024-04-10
11:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 482/23 2024-04-10
13:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 509/23 2024-04-10
10:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 410/23 2024-04-10
14:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 41/24 2024-04-10
11:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 427/23 2024-04-10
15:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 66/24 2024-04-10
11:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 101/23 2024-04-10
11:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 372/23 2024-04-10
09:20
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 236/23 2024-04-10
11:30
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 353/23 2024-04-10
14:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 399/23 2024-04-10
10:00
o I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 74/24 2024-04-10
13:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 65/24 2024-04-10
13:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 504/23 2024-04-10
14:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 13/24 2024-04-10
11:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I C 237/22 2024-04-10
12:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 36/24 2024-04-10
11:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Co 97/24 2024-04-10
14:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 499/23 2024-04-10
09:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 462/23 2024-04-10
10:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I C 83/23 2024-04-10
15:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II W 407/23 2024-04-10
13:30
II II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 483/23 2024-04-10
15:10
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II Kp 16/24 2024-04-10
09:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 193/23 2024-04-10
11:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 6/24 2024-04-10
09:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 196/22 2024-04-10
10:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II Kp 30/24 2024-04-10
09:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 180/23 2024-04-10
09:40
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 283/22 2024-04-10
12:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 627/23 2024-04-10
11:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 404/22 2024-04-10
15:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 103/23 2024-04-10
10:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 176/23 2024-04-11
11:45
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 21/24 2024-04-11
14:10
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 339/23 2024-04-11
10:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 238/23 2024-04-11
09:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III RC 162/23 2024-04-11
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 3/24 2024-04-11
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I C 95/22 2024-04-11
12:30
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 501/23 2024-04-11
12:45
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III RC 154/23 2024-04-11
10:40
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 107/23 2024-04-11
11:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 299/22 2024-04-11
14:50
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 129/22 2024-04-11
13:30
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 588/23 2024-04-11
14:30
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 146/22 2024-04-11
11:50
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 569/23 2024-04-11
10:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Co 1595/22 2024-04-11
13:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Co 429/23 2024-04-12
12:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 34/23 2024-04-12
11:30
o I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 72/23 2024-04-12
10:30
o I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 35/24 2024-04-15
13:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 56/24 2024-04-15
15:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II Kp 24/24 2024-04-15
09:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 493/22 2024-04-15
12:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 160/20 2024-04-15
14:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II W 313/23 2024-04-15
14:00
VII II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II W 408/23 2024-04-15
14:30
VII II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II Kp 34/24 2024-04-15
12:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 244/23 2024-04-15
14:10
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 62/24 2024-04-15
09:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 425/21 2024-04-15
10:30
o I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 39/24 2024-04-15
11:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 67/24 2024-04-15
12:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 549/23 2024-04-15
09:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 136/21 2024-04-15
14:45
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 564/23 2024-04-15
13:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 550/23 2024-04-15
11:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 72/22 2024-04-15
10:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
III RC 171/22 2024-04-15
15:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Monika Charatynowicz
II K 346/23 2024-04-15
10:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 437/23 2024-04-15
13:45
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 266/14 2024-04-15
10:00
III I Wydział Cywilny SSR Marek Szczepanik
II K 98/23 2024-04-15
15:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 58/24 2024-04-15
15:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 49/24 2024-04-15
11:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 243/23 2024-04-15
09:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I C 246/23 2024-04-15
14:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 258/22 2024-04-15
10:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
III Opm 68/14 2024-04-16
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 9/24 2024-04-16
14:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 184/23 2024-04-16
10:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III RNs 111/23 2024-04-16
12:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 51/24 2024-04-16
12:15
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 556/23 2024-04-16
09:40
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 17/23 2024-04-16
14:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 248/23 2024-04-16
10:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 339/21 2024-04-16
14:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II Ko 6/24 2024-04-16
11:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 169/23 2024-04-16
10:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 603/23 2024-04-16
14:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III Nsm 202/23 2024-04-16
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 539/23 2024-04-16
09:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 502/23 2024-04-16
11:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 50/24 2024-04-16
11:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 300/23 2024-04-16
12:50
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III Nsm 38/24 2024-04-16
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III Nkd 10/24 2024-04-16
12:40
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I C 8/24 2024-04-16
09:20
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I C 160/23 2024-04-16
14:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 29/24 2024-04-16
15:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 82/24 2024-04-16
13:30
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 24/24 2024-04-16
14:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III Nsm 41/24 2024-04-16
11:10
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III Nsm 180/23 2024-04-16
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 79/21 2024-04-16
11:45
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
II K 476/23 2024-04-16
09:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Co 182/24 2024-04-16
12:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III Alk 52/22 2024-04-16
14:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 270/19 2024-04-16
11:30
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 30/24 2024-04-16
15:05
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 42/24 2024-04-16
13:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I Ns 251/23 2024-04-16
13:45
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
III Nsm 39/24 2024-04-16
10:40
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 551/23 2024-04-16
10:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
III RNs 117/23 2024-04-16
12:20
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 630/23 2024-04-16
09:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 53/24 2024-04-16
13:15
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 117/24 2024-04-17
12:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 282/23 2024-04-17
15:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 345/23 2024-04-17
09:30
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 481/23 2024-04-17
11:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 237/23 2024-04-17
09:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 304/23 2024-04-17
12:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 250/23 2024-04-17
10:00
o I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 123/23 2024-04-17
14:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 45/24 2024-04-17
09:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 48/24 2024-04-17
10:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 39/24 2024-04-17
11:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 546/23 2024-04-17
13:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 372/23 2024-04-17
12:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 397/23 2024-04-17
12:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I Ns 32/24 2024-04-17
13:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II Kp 35/24 2024-04-17
12:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 183/23 2024-04-17
14:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 421/23 2024-04-17
10:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I C 309/23 2024-04-17
15:10
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 32/24 2024-04-17
15:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 514/23 2024-04-17
09:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 2/24 2024-04-17
14:50
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 450/23 2024-04-17
13:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 228/23 2024-04-17
15:20
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 517/23 2024-04-17
10:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 46/24 2024-04-17
10:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
III RNs 123/23 2024-04-18
14:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 257/23 2024-04-18
14:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
II K 72/24 2024-04-18
11:45
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 68/24 2024-04-18
15:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III RC 30/23 2024-04-18
11:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III Nsm 10/24 2024-04-18
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 125/23 2024-04-18
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 74/23 2024-04-18
12:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 59/24 2024-04-18
09:45
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III Nsm 15/24 2024-04-18
13:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RNs 125/23 2024-04-18
14:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 151/23 2024-04-18
09:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III Opm 64/13 2024-04-18
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 1/24 2024-04-18
12:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 298/23 2024-04-18
09:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III Nsm 8/24 2024-04-18
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 513/22 2024-04-18
10:00
o I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II K 55/24 2024-04-18
10:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 44/24 2024-04-18
09:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III RNs 126/23 2024-04-18
14:15
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
do góry