Sąd Rejonowy w Węgrowie

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Klauzulą informacyjną * Wymagane pole

Informujemy, że:

Wysyłając niniejszą wiadomość wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym np.: adres e-mail w celu odpowiedzi na korespondencję. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego.

Pani/Pana dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (na podstawie zgody) oraz Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, Dz.U. 1960 nr 30 poz. 168

Administratorem Pani/Pani danych osobowych jest tutejszy Sąd.

Dane zawarte w formularzu mogą być udostępnione podmiotom świadczącym obsługę informatyczną sądu.

Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.

W każdej chwili można odwołać daną nam zgodę – poprzez formularz kontaktowy, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Ograniczenie tych praw może wynikać z aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Ma Pan/Pani  również wniesienia skargi do organu nadzorczego.

do góry